PTTK "Beskidek" Porąbka

W dniu 9.12.2018r. planowana jest wycieczka na

Bendoszkę Wielką 1144 m.

w Beskidzie Żywieckim

???   - Wyjazd z Porąbki ( sprzed Domu Kultury )

???   - Wyjazd z Kęt ( z przystanku na osiedlu )

Zapisy w biurze koła do 30.11.2018r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Proponowana trasa:

Rycerka Roztoki ---> Przeł. Przegibek Schr. ---> Bendozka Wielka ---> Rycerka Kolonia

Czas przejścia: ~3 godz. 7,2 km, 12 GOT

Wycieczka na zasadzie samoorganizacji, ma charakter towarzyski, uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.

W dniu 25.11.2018r. planowana jest wycieczka na

Wielką Rycerzową 1226 m.

w Beskidzie Żywieckim

6:45   - Wyjazd z Porąbki ( sprzed Domu Kultury )

7:00   - Wyjazd z Kęt ( z przystanku na osiedlu )

Koszt: 25 zł - członkowie klubu.

Zapisy z wpłatą w biurze koła do 21.11.2018r. lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Proponowana trasa:

Przeł. Soblówka ---> Przeł. Przysłop ---> Wielka Rycerzowa ---> Bacówka PTTK na Rycerzowej ---> Soblówka

Czas przejścia: ~4 godz. 13 km, 19 GOT

W dniu 16.11.2018r. zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Wielickim

Komunikat.

Prosimy o zgłaszanie się do Biura Koła w celu uzupełnienia dekleracji ubezpieczeniowych oraz zgody na przetwarzanie danych w zwiąsku ze zmianą Ubezpieczyciela.

W dniach 17-18 listopada 2018r. planowane są

Andrzejki 2018

w schronisku na Błatniej.

Chętnych prosimy o zapisywanie się w biurze koła do 30.09.2018r. lub do wyczerpania wolnych miejsc. Przy zapisie wpłata zaliczki 60 zł.

Koszt: tranaport, wyżywienie, nocleg ~ 120 zł ( uzależniony od ilości uczestników ).

.

Z okazji tegorocznego Jubileuszu 110-lecia Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu, ukazała się pozycja książkowa pod redakcją Kol. Edmunda Zaiczka pt " Czyny Przeszłości Dla Przyszłości".
Książka stanowi próbę ukazania z punktu widzenia wybitnych działaczy naszego Oddziału, wielu różnych aspektów jego działalności, zarówno w przeszłości jak i współcześnie. Zawiera także osobiste refleksje ludzi, opisujące ich codzienną pracę na rzecz Towarzystwa i Oddziału. Zawarte w kolejnych rozdziałach opowieści, umiejscawiają w przestrzeni i czasie na tle wydarzeń historycznych także związanych z naszym Towarzystwem, zdarzenia i fakty. Książka do nabycia w biurze Oddziału.
(320 stron,miękka oprawa, papier kredowy, cena 30 zł)

Książka "Z cukrzyca po górach" jest dostępna w biurze koła.

Cena detaliczna 30 zł/1egz.